MEDITACIJA

Labai gera medituoti sėdint lotoso poza, vienui vienam, niekieno netrukdomam. Tyliuose namuose. Meditacijos stovyklose. Ant jūros kranto, klausantis tik dūžtančių bangų. Kiek tik nori laiko. Kokioj tik nori ramioj erdvėj. Miške, apsikabinus šventą medį. Prie ežero, girdint pavasarinius paukščius. Žvejojant vienam valtelėje, ankstyvą rytą. Pasitinkant saulėtekį. Ant žolės basomis kojomis. Terasoj, su smilkalais ir Budos statūla. Su niujorkiečiais salėje didžiuliais langais priešais Empire State Building. Gera medituoti madingai. Vienam. Arba su prijaučiančia kompanija. Niekur neskubant. Pilnaties tylumoj. Dienos šviesoj. Pritaikytoj aplinkoj.

Bet. Pabandykime medituoti kasdien. Tada, kai vaikai vienas po kito verkia. Tada, kai reikia išlikti ramybėje ir saves stebėjime iš šono. Tada, kai reikia nuprausti savo šimtametę močiutę be jokio proto vertinimo – patinka/nepatinka. Medituoti ruošiant pietus. Būti visiškame kūrybiniame procese neprisirišant prie galutinio rezultato kas iš to turėtų išeiti. Neįsitraukti į kitų žmonių nesąmoningus emocinius žaidimus. Neatliepti energijoms, kurios netinka. Pabandyti medituoti kasdienybėje. Rutinoje. Valgant pusryčius su šeima. Susipykus su vyru. Sergant. Kai neišeina užmigti. Maudantis po šaltu dušu. Brendant į ledinę upę žiemą. Medituokim, kai sunku. Ne tada, kai be proto lengva. Susitaikykim su savo triukšmingu protu ir ramybė ateis, nes bet kokia kova kelia vidinį pasipriešinimą.Atraskit savo sieloje ramybę, o visa kita susiras jus savaime.

Kiti straipsniai

Artumo paslaptis

Manau, šiais laikais labai svarbu išmokti tiesiog patylėti. Gyvenant tokiu tempu, kai informacijos taip gausu ir labai dažnai neigiamos, sunku atsirinkti kas tikrai svarbu tau.

Daugiau

MEDITACIJA

Labai gera medituoti sėdint lotoso poza, vienui vienam, niekieno netrukdomam. Tyliuose namuose. Meditacijos stovyklose. Ant jūros kranto, klausantis tik dūžtančių bangų. Kiek tik nori laiko.

Daugiau