Atsiliepimai

Labai rekomenduoju Neringa. Turejau sesijas skirtingais klausimais su skirtingomis patirtimis ir tik jos deka sugebėjau susidėlioti viska savo viduje. Pamatyti problemas arba suprasti, kad problemu nera. Neringos deka du kart atradau is naujo save, stipria ir drasia , sunkiose gyvenimo situacijose. Esu be galo dėkinga.

Zaneta

Puiki savo srities specialiste.Rekomenduoju tiems, kas nenori gaisti laiko ir vynioti i vata.Kaip zmogus labai nesumeluota,patikima jauciasi jos atsidavimas,buvimas ir energija. Jau po pirmo pasimatymo pajusite kad,su jos prisilietimu puikiai pavyks kaip as sakau viena isimti, kita isideti,uzsipildyti.Taiko ivairias praktikas,pratimus ,del to labai lengva dirbti ir bendradarbiauti.Rinkausi pagal rekomendacijas 💯% Aciu ,kad esi❤

Šios specialistės dėka supratau, jog savo vertybes, įsitikinimus užrakinau kažkur apatiniame stalčiuje. Supratau, jog privalau būti tiesiog savimi ir kad jeigu aplinkiniai nesugebės manęs priimti tokios kokia esu, tai jų problemos (iki tol maniau, jog mano). Jūs man padėjote pažvelgt į situaciją iš šalies, tai man labai padėjo susidėlioti taškus. Ačiū Jums, pagaliau aš pradedu gyventi, o neegzistuoti. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Viena geriausių terapiaučių Lietuvoje.
Rekomenduoju drąsiai Ją tiems, kurie ieško aiškumo, adekvatumo esamoje gyvenimo situacijoje, kuriems nepatinka “ilgi muilinamai”, kurie ieško žmogiško paprastumo, ir žinoma, kurie ieško šimtaprocentinio profesionalumo.
Visoje Lietuvoje yra begalė terapiautų ir tik nedaugelis yra tikrai verti kiekvieno žmogaus dėmesio, gaila, bet tai yra tiesa.
Neringa yra viena iš nedaugelio terapiautų, kuria galima ramiai pasitikėti.
Neringa padeda Kiekvienam protui labai lengvai ir paprastai išsipręsti esamus klausimus, ir išsinarplioti gyvenimo situacijų “raizgalynes”.
Labiausiai man patiko jos paleidimo/ perprogramavimo praktika, stebėtina net kaip paprastai galime paleisti ne laiku ir ne vietoje kabinančias emocijas.

Ačiū, kad Esi, Neringa.. 🙏
Didžiuojuosi pažintimi su Tavimi.. 🌸Ar rekomenduotumėte šį terape: Taip

Labai rekomenduoju apsilankyti pas šią nuostabią, jaukią, šiltą moterį ir puikią savo srities specialistę! Jos dėka pavyko atsigręžti į save, į savo baimes ir nepasitikėjimus, atrasti ir išlaisvinti užsisenėjusius skaudulius ir dar daug ko... Atsirado pasitikėjimo savimi ir gyvenimu jausmas! Neringa ne iš tų, kurie siekia prisirišti klientą prie savęs ilgam, bet iš tų, kurie siekia pagelbėti taip, kad žmogus būtų pajėgus tvarkytis su savo gyvenimo vingiais savarankiškai!

Tikrai rekomenduoju visu 100%. Neringa padėjo susidėlioti mintis, kurios buvo tikrame chaose. Nors vis dar pasitaiko situacijų, jog sunku suprasti, kas aplink tave vyksta, tačiau dabar tai vyksta gerokai rečiau. Ši moteris padeda susidoroti ne tik su gyvenimo sutuacijom, surasti savyje stiprybės, bet ir suprasti veiksmus santykiuose, pažvelgti ne tik iš savos perspektyvos, bet ir iš kito.

Neringa yra žmogus ne tik išklausantis kai įprasti psichologai, bet ir užduodanti klausimus į kuriuos garsiai atsakęs tu supranti, kad tu pagaliau tu supratai! Tikriausiai tai galėtų labiausiai apibūdinti memas, virš kurio galvos įsižiebia lemputė. Va tokia aš visada išeinu iš seanso. Tikrai žinau, kad noriu , jog Neringa mane lydėtų dar tikrai netrumpą laiką. Nuoširdžiausios rekomendacijos. <3

Dziaugiuosi atradusi sia moteri. Ji man padejo sudeti visus taskus ir atgauti ta vidini balansa kurio man taip truko. Labai rekomenduoju visiems, kam reikia tikrai geros psichologines pagalbos, ar isspresti kamuojancias vidines problemas. Si moteris yra tikra savo srities specialiste kuri nuosirdziai nori padeti zmonems.

Tai iš tiesų profesionali, kupina harmonijos, ramybės asmenybė. Tai tiems, kas stovi kryžkėlėje, jaučiasi pasimetę vienoje ar kitoje gyvenimo situacijoje. Lenkiu savo gavą prieš Neringos įgūdžius - atskleisti tikrąją kliento asmenybę❣️

Sesijų metu visada jaučiu artimą ryšį su Neringa, jos klausimai būna tarsi skirti mano sielai, tuo metu gal ir nevisada žinau ką atsakyti, ką jaučiu ir kaip suprantu... Kartais tie klausimai būna netokie patogūs, netokie, kokius norėčiau išgirsti, bet būtent tokie nepatogūs klausimai priverčia į save pažvelgti giliau. Neringa man labai padėjo pakelti mano mentalinį išprusimą, padėjo man išmokti suprasti save, savo pasirinkimus gyvenime, nesusiklosčiusių dalykų priežastis, padėjo išmokti klausytis savęs ir gyventi geriau, laimingiau, kokybiškiau. Padėjai man atrasti savyje jėgų ir pasitikėjimo savimi Ačiū Tau
Ar rekomenduotumėte šį terape: Taip

Pokalbio metu jaučiausi jaukiai ir saugiai. Neringa labai betarpiškai ir natūraliai bendrauja, sesija vyko sklandžiai, nebuvo jokio skubėjimo, vertinimo. Jutau jos paramą ir pagalbą per išklausymą, vedimą eiti gilyn tam, kad atrasti daugiau aiškumo. Padėjo tai, kad Neringa nebuvo visažinė, nepatarinėjo ir primygtinai nesiūlė savo nuomonės ir savo situacijos sprendimo būdų. Tikslūs ir taiklūs klausimai padėjo pačiai atrasti man tinkamus būdus transformuoti neharmoningus jausmus.
Ar rekomenduotumėte šį terapi: Taip

Jaukiai, nežinau kodėl, bet nuo pradžių buvo pasitikėjimas. Gal kad pirma
konsultacija vyko telefonu, nes kai nematai žmogaus, leidi sau atviriau dalintis. Bet
ir kito, jau gyvo susitikimo metu jaučiausi jaukiai, girdima, svarbi.
P.S. Šaltalankių arbata buvo stebuklas (tai mano mėgiamiausia arbata, jeigu ką).

Konkretūs suformuluoti klausimai/žingsniai. Santykių temoje koučerė padėjo
pažiūrėti į situaciją iš visai kitos pusės, nei aš iki šiol žiūrėdavau, nuimdama
stereotipinį požiūrį, kokie „turi“ būti „teisingi“ santykiai, leisdama pažiūrėti, kad
tokius, iš šalies stebint „teisingus“ santykius turėjau ankstesnėje situacijoje, bet
juose nebuvau laiminga. Situacija iš esmės nepasikeitė, bet pasikeitus požiūriui
tikrai lengviau, tiesiog priimu situaciją, kad ji gali būti tokia. Aptarti klausimai, ką
čia galėčiau keisti, taip pat padeda judėti toliau.

Labai rekomanduoju kreiptis i Neringa ypac tiems kurie tureje vaikysteje traumu ar siaip negali isbristi is skausmo pinkliu. Jau per pirmaji seansa ji padejo rasti atsakymus i daugeli klausymu. Tai zmogus kuriam tikrai rupi jo darbas ir yra labai jam atsidavusi. 10/10

Džiaugiuosi, kad ryžausi apsilankyti, nes padėjo surasti atsakymus į kamuojančias problemas. Ėjau dėl vienos problemos, o atsakymų gavau daugiau. Ačiū už pagalbą ir sėkmės

Ačiū už nuostabią galimybę, pabendrauti su Neringa, holistinio koučingo specialiste . Jaučiau šilumą , artumą , gėrį su kuriuo nesinorejo skirtis , buvo taip lengva kalbėtis lyg pažinočiau Jus jau daugelį metų, klausytis taip paprasta, viskas aišku ir suprantama . Viduje taip buvo ramu ir gera . Aciu Jums Neringa už nuostabią patirtį...;) 
Ar rekomenduotumėte šį terape: Taip

Nepakartojama patirtis. Nežinau, ko tikėjausi prieš, bet žinau, kad gavau daugiau nei vien terapija. Linkiu kiekvienam bent dalele prisiliesti prie šios nuostabios mokytojos ir gyvenimo vedlės bei jos misijos šioje Žemėje.

Visos sesijos metu jaučiau ramybę. Toks jausmas, kad užsipildžiau ja. Problemos kurios kamavo, Neringos klausimų pagalba pažiūrėjus kitu kampu nebeatrodo tokios baisios, kaip atrodė seniau. Dabar taip ramu. Praėjo jau savaitė, beimė, kuri mane persekiojo tiek laiko, dingo. Ačiū jums labai.

Palikti atsiliepimą